Kremy na cellulit są obecnie produktem bardzo często kupowanym. Nic dziwnego, ponieważ cellulit jest coraz częściej widocznym problemem. W jaki sposób wybrać najlepszy krem na cellulit i czym kierować się podczas jego wybierania? Stworzony ranking pozwoli odpowiedzieć na te wątpliwości i wybrać najlepszy preparat na cellulit!

1. Krem serum na cellulit Vialise

Jeśli chodzi o skuteczne serum na cellulit ranking z pewnością wygrywa Vialise. To preparat, który zawiera dużą ilość składników aktywnych, takich jak kofeina, ekstrakt z kasztanowca oraz wyciąg z alg morskich. Ponadto najlepsze serum na cellulit zawiera takie substancje jak rutyna i kwas askorbinowy. Te składniki nie tylko widocznie ujędrniają skórę, ale także wspomagają krążenie krwi, co zapobiega obrzękom. Ponadto ekstrakt z kasztanowca zapobiega powstawaniu żylaków oraz pękającym naczynkom. Dzięki temu, że jest to preparat stworzony z praktycznie całkowicie naturalnych składników, jest to też najlepsze serum na cellulit w ciąży. Sprawdzi się także u osób z wrażliwą skórą, które nie mogą zwykle stosować takich preparatów jak te, które znalazły się w tym rankingu.

A może chcesz wypróbować masażer na cellulit? Sprawdź jak go używać!

2. Krem Bielenda

Podobnie jak preparat Eveline, także termoaktywny koncentrat antycellulit rozgrzewa skórę, co można uważać za wadę lub zaletę tego produktu. Jego wyróżniającą cechą jest z pewnością żelowa konsystencja, która nie jest zbyt często spotykana w preparatach antycellulitowych, należy jednak pamiętać, że przez to zazwyczaj należy odczekać chwilę przed nałożeniem ubrania, by preparat dobrze się wchłonął. Na uwagę zasługuje wysoka zawartość substancji aktywnych. W przypadku takiego problemu jak cellulit krem powinien zawierać ich naprawdę sporo, dlatego ten środek uzyskuje drugie miejsce w rankingu.

3. Krem serum Eveline Slim Extreme 3D

Ten preparat ma w swoim składzie takie substancje jak kofeina, masło shea i kompleks witaminowy. Zawiera również wyciąg z alg. Działa rozgrzewająco, co wiele osób uzna za zaletę, jednak dla innych będzie to wada produktu. Według producenta jednak to właśnie to odczucie rozgrzewania skóry ma aktywnie spalać tłuszcz. Należy jednak pamiętać, że przez tę cechę może działać drażniąco na skórę wrażliwych osób. Jest to jednak skuteczny krem na cellulit, dlatego część osób na pewno będzie zadowolona z jego efektów.