Venus Legacy na cellulit

Venus Legacy – współczesna odpowiedź na problemy z cellulitem

Nowoczesne technologie towarzyszą nam w walce z nadmiarową tkanką tłuszczową już od lat. Używamy kosmetyków i maści by uzyskać idealne konturowanie ciała, bierzemy tabletki które mają pomóc w uzyskaniu pożądanej sylwetki. Jednak pod tym względem najlepsze efekty przynoszą specjalistyczne zabiegi przeprowadzane w gabinetach kosmetologicznych, których usuwanie cellulitu jest głównym celem.

Jednym z zabiegów, które bazują na nowoczesnych zdobyczach techniki, jest Venus Legacy. Jego efektem jest przede wszystkim redukcja cellulitu, poprawa ukrwienia skóry oraz kurczenie się i synteza włókien kolagenowych, dzięki czemu sylwetka staje się w kontrolowany sposób wymodelowana, a skóra wygląda jędrnie i estetycznie.

Zabieg Venus Legacy – jak to działa?

Specjalistyczny sprzęt używany podczas zabiegu emituje fale radiowe, które zwiększają temperaturę tkanek. Pobudzony zostaje naturalny proces lipolizy (rozkładu i metabolizowania komórek tłuszczowych) i syntezy kolagenu, poprawie ulega krążenie krwi oraz dochodzi do drenażu limfatycznego. Dzięki wszechstronnemu działaniu Venus Legacy to wyjątkowo skuteczny zabieg na cellulit. Wysoka jakość tego zabiegu została potwierdzona przez amerykańską Agencję Żywności i Leków (FDA) – która kontroluje między innymi produkty medyczne trafiające na rynek – przyznając mu certyfikat fda.

Jakie zalety posiada zabieg na cellulit Venus Legacy

Jeśli więc chcemy znaleźć skuteczny zabieg na zmniejszenie obwodu ud, brzucha lub innych części ciała, lub szukamy sposobu na eleganckie konturowanie ciała, Venus Legacy stanowi dobre rozwiązanie. Do jego zalet należy między innymi:

 • dostosowanie mocy do indywidualnych potrzeb;
 • całkowicie nieinwazyjna procedura;
 • skuteczność potwierdzona przez certyfikat FDA;
 • zabieg oparty na działaniu nowoczesnych technologii;
 • jego efektem jest jednocześnie redukcja cellulitu wraz z ujędrnieniem skóry i poprawą funkcjonowania układu krwionośnego i limfatycznego;
 • efekty utrzymujące się nawet kilka miesięcy.

Venus Legacy

Przeciwwskazania do zabiegu Venus Legacy

Jak każdy zabieg na cellulit, także Venus Legacy posiada pewne przeciwwskazania przed poddania się jego procedurze. Przede wszystkim dotyczą one występowania u pacjenta problemów natury kardiologicznej, gdyż na tą sferę zabieg oddziałuje najmocniej. Głównymi przeciwwskazaniami są:

 • posiadanie stymulatora serca, by passów, implantów czy elementów metalowych w okolicy poddanej zabiegowi;
 • choroby serca i żył, żylaki, zakrzepy;
 • padaczka;
 • stany zapalne i zakażenia skóry;
 • okres ciąży i karmienia piersią;
 • miesiączka.

Venus Legacy – cena i podsumowanie

Venus Legacy jest zabiegiem nie tylko skutecznym, ale także nieinwazyjnym oraz bezpiecznym. Jak na atuty Vanus Legacy, cena nie jest wygórowana i waha się w okolicy 200 – 900 zł za zabieg (zależy od powierzchni ciała, najwyższa cena dotyczy ud, pleców i kilku partii ciała naraz). Oczywiście poddając się serii zabiegów, możemy liczyć na znaczne zniżki w cenie ogólnej.

Jak widać, skuteczne usuwanie cellulitu jest możliwe nawet bez konieczności wylewania hektolitrów potu na siłowni.Czy szukamy sposobu na zmniejszenie obwodu ud i innych partii ciała, czy też perfekcyjnego wymodelowania sylwetki, Venus Legacy zdaje się być adekwatną odpowiedzią na nasze oczekiwania.

0 komentarzy “Venus Legacy – współczesna odpowiedź na problemy z cellulitem

 • Marta92 pisze:

  A czy jeżeli zacznę zabiegi usuwania celulitu tym Venus Legacy teraz to do wakacji już będę widzieć zadowalające efekty?

  • Fistaszka pisze:

   Wydaje mi się, że tak. Przyjmując jeden zabieg w miesiącu do końca czerwca będziesz już po pięciu-sześciu. U mnie było widać znaczną poprawę ilości cellulitu właśnie przy piątym.

 • bAśka pisze:

  Jutro idę na pierwszy zabieg brzucha przy pomocy Venus Legacy. Trzymajcie kciuki!

 • Kamila pisze:

  Ja smaruję nogi kremem Vialise, to taki mój codzienny rytuał po peelingu i zimnym prysznicu (cellulit kocha gorące kąpiele więc z dala od tego)

  • Soura pisze:

   O Boże, a ja zimnych kąpieli nienawidzę, zwłaszcza teraz, jesienią :/ Da się tego jakoś uniknąć?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code